Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz..

can saritas
can saritas
2021-11-17
Hızlı ve pratik işciliğe sahip bir ekip ile iş süreçlerini yönetmektedirler. Babacan bir amca sizleri hoş sohbeti ile karşılamaktadırlar. Temiz işcilikleri için teşekkürler.
Cihan Aslan
Cihan Aslan
2021-09-18
İyi günler astra j 1.3 dısel patiküt fitresi var mı ve fıyatı
CENK YILDIRIM
CENK YILDIRIM
2021-09-16
Uzun zamandır BMW X6 aracımda olan sorunları bir sürü servise gitmeme rağmen kimse çözememişti. Ankara’da hiçbir serviste çözümü bulamadım. Cemal ustam sağolsun sıfır bir dpf ve sensörler taktı ve taktıktan sonra arabamdan gelen egzoz gazı kokusu kayboldu arabada nefes alabilir hale geldik. Kendi alanında tek olması ve tecrübeli olması saygı duymaya değer. Başka hiçbir yerde vakit kaybetmeyin direk Cemal usta Maslak dpf’ye gidin sorununuz çözülsün.
Metehan Meteoglu
Metehan Meteoglu
2021-09-15
Öncelikle DPF (dizel partikül filtre) imi uygun fiyatla değiştirdikleri için çok teşekkür ederim. Bugüne kadar çok yolu denemiştim ama aslında en başında buraya gelseydim paramda cebimde kalırdı ve boşuna vakit harcamazdım. Cemal Bey ve Özkan Bey başta olmak üzere herkese yardımlarından ötürü teşekkür ederim. Kesinlikle dpf sorunumu çözen firmadır. Tavsiye ederim
Dinçer Erbudak
Dinçer Erbudak
2021-09-12
A3 aracımda oluşan partikül filtresi sorunu için başvurdum kendilerine. Ekip olarak çok iyi ilgilendiler aracımla. İşlem boyunca video ve fotoğraf göndererek beni bilgilendirdiler. Hizmet anlayışı ve iletişim açısından çok memnun kaldım. Benzer sorunu yaşayan arkadaş olursa, kesinlikle tavsiye ederim. Tereddüt etmeden, gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.
şahin sari
şahin sari
2021-09-09
Kolay gelsin 2000 model Megane scenıc 1 katalızor ve sipiral degışim ücreti nedır 1.6 16 valf
Serhat Ylmaz
Serhat Ylmaz
2021-08-31
Çok ıyı iş yapıyorlar ve ustaları bırbırınden kıbar ve Nazik iş tecrübeleri hepsının bırbırınden iyi arabam gitmiyordu ama dedıklerı herseyi yaptılar ve arabamın gıdışı daha iyi oldu teşekkürler hepınıze elinize sağlık
Mustafa İriç
Mustafa İriç
2021-08-27
Güler yüzlü temiz ve uygun işçilik
Abdullah Kızılkaya
Abdullah Kızılkaya
2021-08-24
525d xdrive aracımın duman atma problemi için cemal ustayı aradım. Yılların birikimiyle bana arızayı ve yapılması gerekeni anlattı. Birkaç gün sonra işyerine gittim. Partikül sorunu ve aracımın duman atma sorunu çözülerek dükkandan ayrıldım. Mükemmel misafirperverliği ve işcilikleri için Cemal ustaya ve ekibine teşekkür ederim.